کد خبر : 775
چاپ
367
02:37:12
1397/4/7
تصادف شدید مهدی فخیم زاده

دو موتورسیکلت در محدوده چالوس در یک ساحل آرام با هم برخورد کرده و حادثه دو نفر مصدوم داشته است که یکی از این دو نفر، مهدی فخیم زاده چهره ۷۶ ساله سینمای ایران بوده است.
تصادف شدید مهدی فخیم زاده در جاده چالوس/ اعزام به تهران برای ادامه درمان/ آخرین وضعیت و جزئیات تصادف

ساری نیوز: سخنگوی اورژانس ضمن تشریح وضعیت مهدی فخیم‌زاده پس از سانحه تصادف در چالوس گفت: 50 درصد خطر برای ایشان رفع شده و اگر فردا قابلیت انتقال داشته باشند به تهران منتقلشان می‌کنیم.

به گزارش ساری نیوز، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس درباره حادثه تصادف مهدی فخیم زاده، بازیگر و کارگردان سینما گفت: دو موتورسیکلت در محدوده چالوس در یک ساحل آرام با هم برخورد کرده و حادثه دو نفر مصدوم داشته است که یکی از این دو نفر، مهدی فخیم زاده چهره ۷۶ ساله سینمای ایران بوده است.

وی افزود: در معاینات اولیه روشن شد که آقای فخیم زاده دچار تروما و ضربه به قفسه سینه، آسیب به سر و گردن و آسیب ستون فقرات شده و اورژانس هر دو نفر را به مرکز درمانی آیت الله طالقانی چالوس منتقل کرد.

خالدی اظهار داشت: پزشکان اورژانس این مرکز درمانی هر دو نفر را معاینه کرده و به دلیل شرایط آقای فخیم زاده روی او متمرکز شدند. خوشبختانه مسئله تروما و آسیب سر و گردن رفع شده و فقط مسئله تنگی نفس و کاهش سطح هوشیاری آقای فخیم زاده ادامه دارد.

سخنگوی اورژانس ادامه داد: در افراد عادی سطح هوشیاری ۱۵ است که در آقای فخیم زاده به ۱۳ رسیده و ما طبق پروتکل‌های درمانی، از ایشان در بخش مراقبت‌های ویژه، مراقبت می‌کنیم.

خالدی تصریح کرد: برای تمام مصدومان سوانح رانندگی ۲۴ ساعت اول را بحرانی در نظر می‌گیریم و ایشان را نیز طبق همین شرایط تا فردا صبح تحت نظر داریم. اگر شرایط ایشان بهتر شد و قابلیت انتقال داشتند ایشان را به تهران منتقل می‌کنیم و در غیر این صورت منتظر نظر پزشک معالج ایشان می‌مانیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تقریبا می‌توان گفت: ۵۰ درصد خطر برای ایشان رفع شده است.


اعزام فخیم زاده به تهران برای ادامه درمان

مهدی فخیم زاده کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برای ادامه درمان به تهران اعزام شد.

به گزارش صدا و سیما , رئیس بیمارستان طالقانی چالوس گفت : مهدی فخیم زاده  که دیروز عصر  بر اثر تصادف دو موتور سیکلت در منطقه خط 8 چالوس مصدومان شده بود , بامداد امروز برای ادامه درمان به یکی از بیمارستانهای تهران اعزام شد.

 ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز اجتماعی تصادف جاده ای تصادف
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین