کد خبر : 330
چاپ
452
08:30:40
1397/2/25
واکنش بازیکن استقلال به خبر خارج شدن از لیست شفر

 به گزارش ساری نیوز ،  محسن کریمی، هافبک- مهاجم استقلال پس از عمل جراحی ناشی از پارگی رباط پای خود این روزها سخت مشغول فیزیوتراپی و آماده‌سازی برای فصل جدید است. دیروز از آخرین وضعیت بازیکن مازندرانی جویا شدیم.

*چه خبر از وضعیت درمان پایت؟

وضعیت خوب است، خدا را شکر یک عصا را کنار گذاشته و از امروز به استخر می‌روم تا کار آب‌درمانی را کنار فیزیوتراپی دنبال کنم.

*گویا شفر نام تو و داریوش شجاعیان را برای نیم‌فصل اول از لیست کنار گذاشته است؟

بعید می‌دانم چون اولاً تا به این لحظه در این خصوص حرفی با من زده نشده و ثانیاً من از ابتدای شهریور پا به توپ می‌شوم و شرایط حضور و کمک به تیم را در اوایل فصل دارم.

*بازی با ذوب‌آهن را دیدی؟

بله، متأسفانه همه چیز در این بازی با نهایت بدشانسی برای ما رقم خورد. مصدومیت داریوش شجاعیان که به خوبی آن را درک می‌کنم، در کنار گل خوردن در بدترین زمان ممکن از اتفاقات تلخ بازی رفت بود اما امیدوارم در بازی برگشت شرایط به نفع ما رقم بخورد.

*به نظرت بازی برگشت چگونه برای استقلال رقم خواهد خورد؟

اگرچه بازی سختی پیش‌رو داریم اما چون این بازی در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود، جو ورزشگاه به سود ماست و این می‌تواند امتیاز مثبتی از نظر روحی- روانی برای ما باشد. ضمن اینکه نتیجه یک بر صفر چیزی نیست که قابل جبران نباشد. استقلال بارها نشان داده توانایی جبران نتایج همراه با شکست بازی رفت را داشته است. بازی‌هایی که اختلاف گل‌هایش حتی بیشتر از یک گل بوده است.

*حرف پایانی؟

از هواداران می‌خواهم همچون همیشه حامی تیم باشند و با حضور پررنگ خود در ورزشگاه تیم محبوب خود را در صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان کمک کنند و همچنین یک بار دیگر از زحمات دکتر نوروزی و سرکار خانم محمدی برای درمان و آماده‌سازی بازیکنان استقلال تشکر می‌کنم.
ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز درباره ساری فوتبال ایران استقلال
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین